Darba laiks
Darba dienās: 9:00-17:00
Sestdienās: slēgts
Svētdienās: slēgts
Internetveikalā pasūtījumus var veikt 00 - 24

Piegāde

Saņem preces Buvoutlet noliktavā
Preču saņemšana Buvoutlet noliktavā ir bezmaksas. Veicot pasūtījumu Buvoutlet lapā, vienkārši norādiet, ka brauksiet precei pakaļ paši uz Buvoutlet noliktavu Daugavgrīvas ielā 99, Rīga. Pasūtījuma apmaksa notiek caur bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Buvoutlet rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad Buvoutlet darbinieks ir informējis Jūs (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Saņem preces jebkurā vietā Latvijā
Ja vēlaties pasūtījumu saņemt savās mājās, ņemiet vērā, ka preces tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī).
Pēc pasūtījuma veikšanas, mūsu darbinieks sazināsies ar Jums, lai saskaņotu preces pieejamību un piegādes termiņus. Piegādes cena ir atkarīga no pasūtīto preču apjoma un piegādes vietas.
Pasūtījuma apmaksa notiek caur bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Buvoutlet rēķinu pa e-pastu).
Tiklīdz pasūtījums būs saskaņots un apmaksāts, Jūs informēs (pa tālruni vai e-pastu), par piegādes laikiem.
Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo izskatu (iepakojumu) un daudzumu kurjera klātbūtnē!

* Visas cenas Buvoutlet norādītas EUR ar PVN 21%.
Sazinieties ar mums

Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!

Paldies, Jusu ziņojums tika nosūtīts