Isover ISOVER ACOUSTIC 50mm

ISOVER ACOUSTIC plāksne ir gaisu caurlaidīga, ugunsdroša, ķīmiski neitrāla, tīra no pesticīdiem uz alergēniem, izturīga, droša pret puvi un trūdēšanu, un tajā nevairojas kaitēkļi. ISOVER ACOUSTIC ir saņēmusi visaugstāko būvizstrādājumu emisijas klasi - M1 (ēkas, kurās izmantoti M1 emisijas klases materiāli, ir drošas cilvēkiem, kas sirgst ar astmu vai alerģijām).
Pielietojums
ISOVER ACOUSTIC ir elastīga minerālvate plāksnēs, bez pārklājuma. Tā ir piemērota iekšsienām. Piemērots materiāls skaņas izolācijas konstrukciju izbūvē. Nav ieteicams lietot siltumizolācijai.
Uzstādīšana
ISOVER ACOUSTIC - plākšņu iestrādīšana ir ļoti vienkārša, ātra un ērta. Rūpīga materiāla iestrādīšana garantē labu rezultātu. Priekšrocības: - plākšņu izmērs atbilst standarta solim; - nav nepieciešami papildus stiprinājumi, ja karkass ir atbilstošs plāksnes platumam (gan koka, gan metāla karkass jāuzstāda ar soli 600 mm starp statņu centriem, 610 mm platums pielietojums metāla karkasa konstrukcijās,loksnes fiksējas pateicoties šķiedras elastībai; - ērti iestrādāt konstrukcijā vienam cilvēkam; - ērti izmantojamas nelielās telpās; - vati ir viegli griezt. Griešanai iesakam izmantot speciāli šim nolūkam paredzētu nazi, kas veido taisnu griezuma vietu. Lai nodrošinātu labu skaņas izolāciju, ieteicams loksnes likt vairākos slāņos, pārklājot šuvju vietas.
Lietošana un glabāšana
Izpakotā veidā izolācijas materiāli jāglabā tā, lai tie būtu aizsargāti no lietus, vēja, sniega un saules. Multipaku iepakojumam ir speciāls aizsargpārsegs glabāšanai āra apstākļos.
Izmērs: 50mm x 610 x 1310.
Iepakojums: paka - 15,98m2.
1.90 €

līdzīgas preces

ISOVER ACOUSTIC 75mm
2.80 €
pasūtīt
PREMIUM 33 150mm
10.00 €
pasūtīt
PREMIUM 33 100mm
6.70 €
pasūtīt
PREMIUM 33 70mm
4.70 €
pasūtīt
Sazinieties ar mums

Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!

Paldies, Jusu ziņojums tika nosūtīts